Aitäh, et tunned huvi MTÜ Liikumisretsept tegevuse vastu! Kui oled perearst või pereõde (või ka näiteks eriarst) ning soovid oma patsientidele regulaarse liikumisega alustamise hõlpsamaks teha, siis liikumisretsepti kontseptsioon on just see!

MTÜ Liikumisretsept pikaajaliseks eesmärgiks on välja arendada Eesti ühiskonda ja meditsiinisüsteemi sobilik terviseedendusprogramm, mis suurendaks kesk- ja vanemaealiste,  eriti krooniliste tervisekaebustega inimeste kehalise aktiivsuse taset, sh juurutaks treeningute tähtsuse osakaalu mitmete haiguste ravis.

MTÜ Liikumisretsept korraldab krooniliste terviseprobleemidega inimestele sobilikke treeninguid spordiklubide pinnal, mida juhendavad füsioterapeudi haridusega treenerid. Treeningud on tervisekaebusega inimesele tasulised, ent spordiklubide paketihinnast soodsamad.

Kui soovid hakata meie koostööpartneriks või saada rohkem infot, siis võta meiega ühendust. Kirjuta meile aadressil info@liikumisretsept.ee  või võta ühendust, kasutades allpoololevat kontaktivormi.

MTÜ Liikumisretsepti kohta leidub veel lugemist sektsioonis “Algatusest” .