Aitäh, et tunned huvi MTÜ Liikumisretsept tegevuse vastu! Oleme alustamas terviseedendusprogrammi, mille abil leiad spordiklubis enda seisundiga sobiliku ja taskukohase treeningu.
Kõik, ka krooniliste terviseprobleemidega inimesed, peaksid olema kehaliselt aktiivsed. Kuid sageli pole terviseprobleemiga inimestel kerge leida endale sobivat treeningut.

Kehalisel aktiivsusel on leitud positiivne mõju mitmete krooniliste tervisekaebuste vähendamisel: näiteks kõrgvererõhutõbi, ülekaal või rasvumine, II tüübi diabeet, mitmed pahaloomulised kasvajad, meeleoluhäired, krooniline alaseljavalu ja teised kroonilised valusündroomid, liigeskaebused, osteoporoos jne. Inimestel, kel esinevad eeltoodud tervisehäired, on eriti oluline olla kehaliselt aktiivne, sest kehalise aktiivsuse mõjul võib tervisenäitajaid parandada, nende süvenemist ennetada ning tervisehäiretest tingitud riske vähendada. Liikumisretsept teeb regulaarse liikumisega alustamise hõlpsaks!

Kui tunned meie ravitreeningute vastu huvi, siis jäta meile enda kontakt. Kirjuta aadressil info@liikumisretsept.ee  või võta ühendust, kasutades allpoololevat kontaktivormi.

MTÜ Liikumisretsepti kohta leidub veel lugemist sektsioonis “Algatusest”.